На виконання розпорядження міського голови від 07.12.2006р. № 677-р “Про святкування в місті Свята Миколая” в Івано-Франківську проведено багато святкових дійств та ранків.
Святкування “Ой, хто, хто Миколая любить” для дітей з функціональними обмеженнями в навчально-реабілітаційному тривали кілька днів. Вихованців вітали учні навчальних закладів міста: СШ № 1, ЗШ № 15, 19, Католицької школи святого Василія Великого; студентська рада при міському голові, актив ділових жінок міста, студенти історичного факультету Івано-Франківського Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника та багато інших.
Радісним та високодуховним було свято Миколая для дітей, які поправляють здоров’я у позаміському оздоровчому комплексі “Лімниця”. Їх прийшов поблагословити парох с. Вістова Калуського району отець Іван.
В усіх селах Івано-Франківської міської ради в Народних домах проведені святкові зустрічі з нагоди Свята Миколая.
Та найбільше дітей побувало на святкових дійствах в обласному музично-драматичному театрі ім. І.Франка. Для них було підготовлено 2 концерти: силами вихованців міського центру дитячо-юнацької творчості та муніципального Центру дозвілля. Майже 2 тисячі дітей переглянули святкові програми та отримали солодкі подарунки. Кожен учасник дійства отримав календарики з образком Святого Миколая та добрими побажаннями від міського голови Віктора Анушкевичуса та секретаря міської ради Василя Бойчука.