Кожного року до свята Миколая відбуваються акції милосердя. Так, наприкінці минулого тижня міська організація Товариства Червоного Хреста та управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради організували зустріч дітей з щедрими “миколайчиками”. В ролі “миколайчиків” виступили Івано-Франківське регіональне відділення ЗАТ Українські радіосистеми під торговою маркою Beeline (керівник Фурик В.І.) та підприємці Коритан Л., Копчак М., Дубова І. Саме ці доброчинці вручили 40 дітям-сиротам, дітям із функціональними обмеженнями, з малозабезпечених та багатодітних сімей пакети із солодощами, іграшки, адресну грошову допомогу.