19 грудня 2006р. відбулось відкриття нового приміщення Вовчинецької сільської ради, збудованого за кошти сільської ради та за фінансової допомоги обласної державної адміністрації. Спорудження адміністративного будинку було розпочато в серпні минулого року, і завдяки ентузіазму сільського голови М.Назара, працівників виконкому, підтримці громади села, в день святого Миколая громада с.Вовчинець святкувала новосілля. У новобудові створені не тільки всі умови для роботи сільської влади, прийому громадян, діяльності депутатського корпусу, а й розміщений фельдшерсько-акушерський пункт.
В урочистостях з нагоди відкриття адміністративного приміщення взяли участь керуючий справами виконавчого комітету міської ради А.Лис, голова МО «Рух» М.Івасютин, представники установ, організацій, що діють на території села , громадськість, представники підприємницьких структур.