Шановні панове депутати!
На сесії Івано-Франківської міської ради 7 рудня ц. р. розглядалося питання про наміри Івано-Франківської міськради утворити у 2007 р. разом з Івано-Франківською обласною державною адміністрацією та потенційними інвесторами ТОВ „Народний футбольний клуб „Спартак" і передачу у статутний фонд ТОВ майнового комплексу Центрального міського стадіону „Рух". На жаль, цей документ не був підтриманий депутатським корпусом, оскільки не набрав необхідної кількості голосів (за - 23, проти - 5, утрималося - 9).
За дорученням міського голови п. В. Анушкевичуса АПБ Управління архітектури та містобудування розробило проектні пропозиції щодо створення на базі МЦС „Рух" спортивно-відпочинкового комплексу з готелем та універсальним спортивним блоком, який вкрай необхідний нашому обласному центру. Ми також поінформовані про пошуки інвестора для втілення цього проекту в життя, який, зокрема, передбачає завершення реконструкції стадіону „Рух", що ведеться з 1987 р. Водночас інвестор узяв би на себе зобов'язання щодо утримання на належному спортивному рівні НФК „Спартак", команди з більш як 65-річною історією, що є однієї з візитівок Івано-Франківська, проте останнім часом не має достатніх засобів для існування.
Зволікання у вирішенні проблеми фінансування НФК „Спартак" призведе до цілковитого розпаду команди, яка на сьогодні укомплектована вихованцями місцевих спортшкіл у віці 18-21 років. При цьому згідно з Регламентом Всеукраїнських змагань з футболу НФК „Спартак" не отримає жодної компенсації за перехід гравців в інші клуби, а отже сотні тисяч гривень, які щорічно витрачаються місцевими бюджетами на розвиток дитячо-юнацького футболу в області, фактично спрацюють на підсилення команд- конкурентів.
Звертаємося до Вас, шановні депутати, з проханням у найкоротший термін повторно розглянути дане питання, що є життєво необхідним для розвитку професійного футболу на Івано-Франківщині.
За дорученням виконкому
Івано-Франківської обласної федерації футболу Луцький В.А.
За дорученням дирекції НФК „Спартак" Клим Т.П.