У навчально-реабілітаційному центрі управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради заходи на відзначення Міжнародного дня людей з особливими потребами проводились впродовж двох тижнів.
Найперше в усіх двадцяти класах були проведені години класного керівника “Світ, доступний для всіх”, конкурс малюнків серед молодших вихованців “Наш світ”. За підтримки міського спорткомітету відбулись шкільні спортивні змагання, де переможцями стали Созіна Ангеліна (піднімання тулуба) та Черниш Микола (дартс).
Вихованці НРЦ були активними учасниками обласних спортивних ігор для молоді з особливими потребами, де стали призерами у двох видах змагань: віджимання в упорі лежачи (Білак Роман) та метанні малого м’яча (Матешко Марія-Жанна).
З великим бажанням діти готувалися до участі у п’ятому міському фестивалі “Повір у себе”, який відбувся 8 грудня на базі ЗШЛ № 23. Кращі роботи членів гуртків НРЦ, відібрані з виставки, яка проводилась в закладі з 29 листопада по 7 грудня 2006р. демонструвались на загальноміській виставці робіт дітей-інвалідів під час фестивалю. Були представлені вишивки, гобелени, плетіння гачком, малюнки, роботи з бісеру, кераміки, аплікації дітей з особливими потребами зі шкіл № 7, 13, 17, 18, 19, 22, ЗШІ № 1, клубу “Журавлик” (ЦДТ), міських Товариства захисту прав дітей-інвалідів та Центру соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями. Із 29 робіт дітей-інвалідів, відібраних для благодійного аукціону, 12 робіт виконали вихованці НРЦ і продано їх було за 2650 грн.
За сприяння фундації ім. Короля Юрія 15 грудня у Європейській залі готелю “Надія” відбудеться аукціон професійних художників, де будуть виставлені також 20 робіт вихованців НРЦ - Мар’яша Василя, Блашків Ірини, Рощук Оксани, Климович Вікторії та ін.
Є сподівання, що знайдуться бажаючі придбати малюнки вихованців навчально-реабілітаційного центру, бо діти з функціональними обмеженнями повірили у себе і в добрих людей.