Відбулося заключне засідання Організаційного комітету з проведення Громадського обговорення кандидатури старости в Микитинецькому старостинському окрузі Івано-Франківської міської територіальної громади.
На засіданні, голова Оргкомітету В.Федорів проінформував про загальні
результати громадського опитування та результати громадських слухань.
Підсумовуючи їх , кандидатуру Кучера А.М. можна вважати такою, що успішно пройшла громадське обговорення та може бути винесена міським головою на розгляд сесії міської ради для затвердження на посаду старости у Микитинецькому старостинському окрузі.