18 червня в с. Підпечери відбулось відкрите громадське обговорення питання найменування вулиці в с.Підпечери. Громадська рада села Підпечери звернулась до комісії з найменування або перейменування об’єктів благоустрою, спорудження пам’ятників, встановлення пам’ятних знаків, меморіальних дощок Івано-Франківської міської ради з пропозицією новоствореній вулиці в урочищі «Біля теплиць» присвоїти назву Ігоря Гриціва.
Учасники громадського обговорення одностайно підтримали цю пропозицію. Гриців Іван Зіновійович жив на цій вулиці, 12.03.2022р. був мобілізований, служив оператором тренажера 1-ї батареї протитанкових керованих ракет протитанкового артилерійського дивізіону в/ч А1736. З 07.09.2022р. вважався зниклим безвісті в боях на Миколаївщині, 30.10.2023р. після висновку ДНК-експертизи визнаний загиблим, 11.11.2023р. похований в с.Підпечери. Тепер вулиця, на якій жив, будував будинок для своєї родини Ігор Гриців, носитиме ім’я Героя.