Саме з такою назвою в Палац Потоцьких «Простір Інноваційних Креацій «Палац» відбувся інформаційний семінар, організований Управління праці Івано-Франківської міської ради і Благодійним фондом «Рокада» Івано-Франківськ для внутрішньо переміщених осіб.
Відкриваючи захід, міський голова Руслан Марцінків зауважив важливість ефективного інтегрування релокованого бізнесу в нашу громаду,
створення робочих місць, працевлаштування як іванофранківців, так і ВПО, які знайшли прихисток у нашому місті.
Про офіційне працевлаштування, ризики неофіційної роботи для роботодавців та працівників, про страховий стаж проінформувала присутніх начальниця Управління праці Наталія Дмитраш.
Керівниця Івано-Франківської філії обласного центру зайнятості Тетяна Захар розповіла про про грантові програми, які можна отримати для розвитку
свого бізнесу; виплати роботодавцям за створення робочих місць та працевлаштування ВПО; вакансії для тих, хто шукає роботу.
Про реалізацію проєкту БВ «Рокада» Livelihood інформували представники БФ «Рокада» Вадим Підгайний і Віра Жукова.
Крім того, на захід були запрошені представники релокованого бізнесу, які ділились своїм досвідом переїзду і роботи в Івано-Франківській громаді,
запрошували присутніх ВПО до себе на роботу. Про вакансії розповіли представники наших комунальних підприємств. До речі, всіх хто хоче працювати, але не має відповідних навичок чи освіти – обіцяли навчити.
Семінар пройшов в атмосфері дружнього спілкування.
Щиро дякуємо всім, хто долучився і отримав для себе багато інформації за тематикою заходу та відповіді на запитання. Дякуємо представникам бізнесу, які успішно впроваджують власний бізнес та всім доповідачам!