Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради, який є партнером у реалізації даного проекту, запрошує до співпраці комунальні та приватні підприємства міста, які працюють в даному секторі і для який є цікавою тема збору, сортування і переробки сміття.
За додатковою інформацією та з можливими пропозиціями просимо звертатися в управління зовнішніх зв’язків і туризму міськвиконкому до координатора проекту Богдана Білика за тел. 55-18-42.