Головне управління статистики інформує. За підсумками 11 місяців 2009р. у переробній промисловості міста порівняно з відповідним періодом 2008р. підприємствами з виробництва харчових продуктів та напоїв збільшено випуск маргарину і продуктів аналогічних в 2,8 раза, хлібобулочних виробів, круп, масла вершкового, сиру свіжого неферментованого та сиру кисломолочного – на 5–44%.
Водночас зменшено на 26–74% виробництво більшості видів м’ясних та ковбасних виробів, напоїв безалкогольних, виробів макаронних та кондитерських, на 10–20% – молока, продуктів кисломолочних, борошна, тортів, виробів здобних, кормів готових для сільськогосподарських тварин та свійської птиці.
На підприємствах
з оброблення деревини та виробництва виробів з деревини, крім меблів, на 13–55% скорочено виробництво шпону струганого, паркету дерев’яного щитового, виробів дерев’яних будівельних та столярних, вікон, дверей дерев’яних. Разом з тим,
порівняно з відповідним періодом 2008р. майже у 2 рази зросло виробництво деревини, уздовж розпиляної чи розколотої.
Скорочено випуск
основних видів продукції целюлозно-паперового виробництва: конвертів та листівок, коробок з паперу та картону для зберігання паперового канцелярського приладдя, товарів шкільних та канцелярських на 14–32%.
Проти січня–листопада 2008р. у хімічній та нафтохімічній промисловості зросло виробництво (від 2,6 до 3,5 раза) засобів миючих та для чищення, шампунів, мила і препаратів поверхнево-активних органічних для використання в якості мила, при скороченні випуску виробів пластмасових інших (на 69,5%) та засобів для металургійної, машинобудівної та хімічної промисловості (на 49,3%).
Суттєво скорочено випуск більшості видів іншої неметалевої мінеральної продукції: елементів конструкцій збірних для будівництва з цементу, бетону чи штучного каменю, сумішей бетонних готових для використання, стінових будівельних матеріалів, блоків та цегли з цементу, штучного каменю чи бетону для будівництва (на 28–84%).
У машинобудуванні менше, ніж у відповідному періоді минулого року вироблено розпушувачів та культиваторів, трансформаторів електричних, плугів відвальних, тракторів для сільського та лісового господарства, газомірів (на 50–78%), приладів для вимірювання фізичних та хімічних величин, верстатів для оброблення дерева, машин пральних ємністю 10 кг і менше сухої білизни автоматичних приладів та апаратури для автоматичного регулювання та керування, (на 23–39%).