Івано-Франківська міська рада дала згоду прийняти на баланс 912 гектарів земель лісового фонду, які розташовані на територіях Тисменичанського та Каміннецького старостинських округів.
Землі лісогосподарського призначення раніше пройшли інвентаризацію, яка була затверджена рішенням Івано-Франківської обласної ради.
Як ми повідомляли раніше, лісовий фонд Івано-Франківської громади загальною площею 912 гектарів візьме на баланс та обслуговуватиме комунальне підприємство «Франківськ АГРО».
Івано-Франківська міська рада затвердила зміни у статут комунального підприємства «Франківськ АГРО» та розширила спектр діяльності.
«Підприємство здійснює необхідні дії для започаткування лісогосподарського напрямку роботи. Так, приведено у відповідність статут Підприємства та додано види економічної необхідних для лісівництва та іншої діяльності у лісовому господарстві», - повідомили в КП «Франківськ АГРО».