Проєкт рішення «Про виконання бюджету Івано-Франківської міської територіальної громади за 2023 рік» розглянули 6 лютого на пленарному засіданні чергової 40-ї сесії Івано-Франківської міської ради.
Перед винесенням на розгляд депутатів міської ради рішення підтримали члени виконкому, а також його опрацювала депутатська комісія з питань бюджету.
З візуалізацією основних показників можна ознайомитися за посиланням: https://mfu.if.ua/miska-rada-zatverdyla-zvit-pro-vykonannya-byudzhetu-ivano-frankivskoyi-miskoyi-terytorialnoyi-gromady-za-2023-rik/
Нагадаємо, міська рада затвердила бюджет громади на 2024 рік: https://mfu.if.ua/ivano-frankivska-miska-rada-zatverdyla-byudzhet-gromady-na-2024-rik/