Івано-Франківська громада активно реалізує в оренду перспективні земельні ділянки для бізнесу в Хриплинській промисловій зоні. Протягом січня 2024 року відбулося 3 аукціони, які залучили до міського бюджету понад 2 мільйони гривень орендної плати.
Про це повідомив заступник міського голови, директор Департаменту комунальних ресурсів і сільського господарства Микола Вітенко. Він наголошує, що аукціони є дієвим механізмом залучення коштів до міського бюджету. Адже суми орендної плати збільшуються в кілька разів в порівнянні зі стартовою ціною.
«За результатами земельних торгів підписано договори оренди трьох земельних ділянок, які призначені для промисловості в с.Хриплин. Це цікаві для бізнесу площі, є конкуренція. Наприклад, стартова ціна оренди території в 2,1 га становила 165 тисяч. А в результаті земельних торгів зросла до 1 мільйона 250 тисяч гривень», - коментує заступник міського голови Микола Вітенко.
В результаті підписання договорів оренди по 3х земельних ділянка, до міського бюджету вдалося залучити 2 мільйона 700 тисяч гривень.
Департамент комунальних ресурсів та сільського господарства готує ще ряд перспективних ділянок для бізнесу в Хриплинській промисловій зоні. Земельні торги будуть оголошені найближчим часом.
Довідково.