Мешканці приватного сектора мікрорайону Пасічна споконвіку жили організованою громадою, спільно вирішуючи всі побутові та соціальні питання мікрорайону. Донедавна тут діяв комітет мікрорайону Пасічна як громадська організація, проте така форма організації не влаштовувала мешканців через розрізнення громади, тому було зініційовано створити нову форму самоорганізації населення -- квартальний комітет приватного сектора мікрорайону Пасічна.
10.12.06 в приміщенні ЗОШ №18 відбулася конференція представників вулиць мікрорайону Пасічна, на якій було обрано персональний склад квартального комітету, головою комітету обрано Фейчука Юрія.