29 листопад 2006р. на базі ЗШ №25 відбувся міський семінар заступників директорів з виховної роботи на тему: «Нові підходи в діяльності заступника директора з виховної роботи».
Виховна система ЗШ№25 є ядром загальношкільного механізму, цілеспрямованого формування соціального досвіду вихованців і враховує особливості даного загальноосвітнього навчального закладу, умови, традиції, якісний склад педагогічного колективу, матеріальну базу тощо. Вона базується на меті і завданні, змісті, формі та методах виховання, діагностиці результатів виховної роботи.
Учасники семінару відвідали інтегроване заняття «Порушення прав людини та боротьба з цим», годину спілкування класного керівника «Олена Теліга. Коротке життя, героїчна смерть та дрібка чудових віршів…», заняття для батьків з елементами тренінгу «Любов – найкращий спосіб виховання» та засідання комітету учнівського самоврядування «Технологія організації учнівського самоврядування в школі». З особливостями роботи школи, надбаннями і досягненнями ознайомили присутніх директор школи Роман Дощак та заступник директора з виховної роботи Світлана Якимів.