27.11.- 03.12.2006 року в м. Херсон відбулися фінальні ігри Першості МОН України з баскетболу серед дівчат 1993 р.н.
Нашу область представляла команда Івано-Франківської ДЮСШ № 2 баскетбольний клуб „Франківськ”.
Прикарпатські баскетболістки під керівництвом Юрія Процюка випередивши команди Дніпропетровської, Херсонської, Полтавської, Київської областей за вихід у півфінал впевнено перемігши господарів команду Херсона 67 : 55, вперше потрапили у фінал 4 команд. Поступившись у півфіналі з мінімальним рахунком команді Миколаївської області 69 : 71, в грі за бронзові медалі перемогли команду Луганської області 65 :59. А переможцем змагань стала команда Київського спортивного ліцею інтернату (за яку доречі виступають вихованки Івано-Франківської ДЮСШ №2).
Поїздка команди стала можливою завдяки підтримки начальника управління освіти і науки Івано-Франківського міськвиконкому Вереса М.Й.
Наступними випробуваннями для наших дівчат стануть ігри Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги 13-16 грудня в м. Запоріжжя (нагадаємо наші дівчата ідуть другими з 20 команд), а вже 17-21 грудня в м. Гомель (Білорусія) відбудеться ІІ тур Словянської баскетбольної ліги, де нашими суперниками будуть команди Росії, Білорусії, Молдови, Польщі.
Тим часом...
Доросла жіноча баскетбольна команда „Франківськ – ПНУ” , що виступає в чемпіонаті України серед жіночих команд вищої ліги прийматиме 23-24 грудня 2006 р. лідерів вітчизняного баскетболу команди „Тім-Скуф КСЛІ” м.Київ та „Динамо” Київ, а 25-26 грудня жіноча баскетбольна фарм команда Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, у якості лідера чемпіонату другої ліги зустрінеться з командою „ВДПУ-СДЮСШОР” м. Вінниця.
Побажаємо успіху нашим баскетболісткам, на яких чекають важкі ігри в грудні.