Активне запровадження різновекторних цифрових е-послуг та цифрової освіти значно впливає на щоденне життя людей незалежно від віку, соціального та матеріального становища. Особливого значення цифрова грамотність набуває у період запровадженого воєнного стану. Адже громадянам важливо вміти відрізняти фейки та максимально ефективно використовувати цифрові технології для перемоги й особистої безпеки.
Технології не стоять на місці і зараз, щоб отримати корисну інформацію та знання, пропонуємо скористатися Національною онлайн-платформою для розвитку цифрової грамотності Дія.Цифрова Освіта, яка пропонує понад 90 безоплатних освітніх серіалів та подкастів.
Пропонуємо перелік серіалів, які у період воєнного стану мають особливо важливе значення для кожного з нас:
Це можливість навчатися та розвиватися, навіть під час війни, а також залишатися стійкими до ворожих інформаційних кампаній.