Про підвищення комунальних тарифів, нові ставки єдиного податку, реконструкцію міських парків, розбудову центрального стадіону, транспортну революцію в місті і не тільки про це — розмовляємо з міським головою Івано-Франківська Віктором Анушкевичусом.
— Нещодавно наша газета порушила ряд проблемних питань щодо реконструкції міських парків і скверів, розбудови центрального міського стадіону та його інфраструктури і міського фізкультурно-оздоровчого центру. Коли міська влада думає приступити до вирішення цих проблем і реалізації намічених планів?
— Що стосується реконструкції міських парків і скверів, розбудови центрального стадіону, тут є дійсно своє бачення. Насамперед ми плануємо ці заходи здійснювати з допомогою коштів інвесторів, а не лише за кошти міського бюджету. Є відповідне доручення міського голови щодо подальшої долі реконструкції парку ім. Шевченка. Тому що ті багатомільйонні кошти на реконструкцію, які передбачалися, ми вважаємо, на сьогодні не потрібно витрачати, адже є широке коло питань, які потребують свого розв’язання. Що стосується стадіону та фізкультурно-оздоровчого комплексу, то також прийнято рішення на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу на „Позитроні” створити так званий спортивний центр, де б спортом могла займатися велика кількість мешканців цього мікрорайону, перш за все, звичайно, діти. Тому, попри футбольне поле зі штучним покриттям, ми встановили тренажерний майданчик на відкритому повітрі. В наступному році плануємо побудувати там баскетбольний та волейбольний майданчики та зайнятися реконструкцією фізкультурно-оздоровчого корпусу, який тривалий час стояв без дії. Хочемо зробити багатофункціональний зал, де би наші баскетбольні, волейбольні команди могли приймати в рамках чемпіонату України своїх суперників.
Що стосується центрального стадіону, то ми також не вважаємо за доцільне продовжувати фінансування цього довгобуду силами міського бюджету. Тому за моїм дорученням управління архітектури розробило пропозицію для потенційного інвестора, який би взяв на себе зобов’язання завершити будівництво стадіону, утримання команди та розбудову навколо стадіону інфраструктури. Єдина пересторога і умова: ці будови мають мати одне функціональне призначення – спортивно-розважального спрямування. Відбулися попередні переговори з потенційним інвестором, але наразі далі розмов справа не пішла. Найближчим часом з’ясується, чи буде цей інвестор брати участь в проекті, чи ні. Якщо ні, то ми цей бізнес-проект виставимо на конкурс.
— Зараз міська влада взялася до впорядкування транспортного руху. На що варто сподіватися водіям, пасажирам і перевізникам? Автобусам якого класу буде надаватися пріоритет на право обслуговування міських маршрутів і коли власне буде проведений черговий конкурс з відбору перевізників, який переноситься вже втретє?
— Ми відклали проведення конкурсу на пасажирські перевезення. Чому? Тому що сьогодні та схема дорожнього руху, яка є в Івано-Франківську, потребує свого доопрацювання. Потрібно вносити корективи, адже час на місці не стоїть. Більше того, ми категорично проти, щоб така велика кількість маршрутів спрямовувалася через центральні вулиці міста. Таке перенасичення спостерігається на вулиці Дністровській та Січових стрільців. Тому завдання, яке поставлене перед транспортним відділом, перед управлінням житлово-комунального господарства, – це мінімізація автобусних маршрутів, це диспетчеризація і запровадження руху більших автобусів, комфортніших для наших мешканців. Це буде передбачено умовами конкурсу. В контексті реформування транспортного руху — безумовно, облаштування автобусних зупинок. Окрім цього, міською владою прийнято рішення розвивати тролейбусний рух, будуть запроваджені нові маршрути. Зараз, наприклад, здійснюються роботи на Європейській площі.
— В Івано-Франківську збільшено ставки єдиного податку. Які прогнози щодо надходжень цього податку до міського бюджету?
— На сьогодні та цифра, яка закладена в бюджеті на 2006 рік — 10 млн. грн. — на превеликий жаль, не виконується. Справа в тому, що ставки єдиного податку в Івано-Франківську найнижчі в області, тобто вони нижчі, ніж середньообласні. Тому на сесію міської ради було винесене питання про перегляд ставок єдиного податку, і депутати його підтримали. Проголосована власне пропозиція бюджетної комісії та комісії з питань підтримки підприємництва.
Звичайно, декому хотілося б запхати палиці в колеса (зірвати громадські слухання з цього питання), але якщо підприємці проаналізують ті ставки єдиного податку, які запроваджені в Івано-Франківську і співставлять їх зі ставками єдиного податку в інших містах, то вони переконаються, що саме в Івано-Франківську ставки єдиного податку — на рівні середньообласних, і значного підвищення не відбулося.
— З осені практично в усіх обласних центрах України тарифи для населення на житлово-комунальні послуги зросли. Якою є мотивація підняття цін в Івано-Франківську? Ваші опоненти заявляють, що тарифи для населення можна було б не піднімати, а натомість перекрити іншими надходженнями до бюджету, які начебто зросли...
— У нас було декілька варіантів щодо тарифів. Перший варіант – це підняття тарифів до економічно обгрунтованих, другий варіант — не піднімати тарифи і шукати в міському бюджеті компенсації для покриття різниці в тарифах. В бюджеті, на жаль, немає коштів, щоб компенсовувати цю різницю в тарифах. Залишати все так, як було, це значить, привести місто в хаос. Тому що за рік і десять місяців кредиторська заборгованість житлово-експлуатаційних організацій зросла більш ніж на 50% і складає сьогодні 15 млн. грн. Тарифи, які приймалися тоді, передбачали мінімальну заробітну плату на рівні 237 грн., а сьогодні маємо набагато більшу цифру. На паливно-мастильні матеріали, зокрема, на один літр бензину, — 1 грн. 75 коп., сьогодні бачимо інші цифри. Це ж стосується електроенергії, адже в тарифи закладалася ціна 15,6 коп., а сьогодні вона на 10 коп. більша для комунальних підприємств. Тому для того, щоб не штовхати підприємства комунальної власності в ще більшу боргову яму і не приводити їх до банкрутства, було прийнято, можливо, непопулярне рішення привести тарифи у відповідність до економічно обгрунтованих. А що стосується тих пропозицій, які звучали на одній із сесій, що від перевиконання бюджету направити кошти на покриття – це не просто популізм, а провокація, бо якби ми на це пішли, то сьогодні не мали б у бюджеті коштів для виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери. Більше того, навіть та дотація, яка прийшла в область з Державного бюджету і після розподілу для м.Івано-Франківська було задекларовано виділення 2 млн. 49 тис. грн. разом з коштами від перевиконання бюджету, недостатня, щоб виплатити в повній мірі зарплату бюджетникам і погасити різницю в тарифах по енергоносіях. Якби ми послухали і тих 3 млн. направили на різницю тарифів, то сьогодні мали б дірку не в півтора мільйона, а майже у 5 млн. Ось тоді я б подивився в очі тим, хто хотів прийняти таке популістське рішення.
— Одним з пунктів вашої виборчої програми було запровадження системи аукціонів. На останню сесію це питання нарешті виноситься, але, здається, тут також не все однозначно. Спостерігалися спроби виключити це питання з порядку денного, мовляв, воно ще не готове і потребує доопрацювання...
— Так, проведення земельних аукціонів було одним з пунктів моєї передвиборчої програми. Зараз ми впритул підійшли до виконання цього пункту програми. Однак декому таки не хочеться, щоб це сталося, бо хотілося б землю далі ділити, як за попередньої влади. Я противник такого підходу. Тому наполягатиму на проведенні земельних аукціонів, адже лише тоді зможемо чітко знати, яка вартість землі. Тому, коли буде стояти питання продажу інших земельних ділянок, ціна тоді вже не буде аж таким гостро дискусійним питанням, адже земельні аукціони визначать реальну вартість. Надіюся, що депутати міської ради підтримають це рішення. А якщо побачу, що це рішення може бути провалене, то запропоную голосувати в поіменному режимі, щоб мешканці міста чітко знали, хто є хто. Думаю, що впродовж місяця з часу прийняття цього рішення ми проведемо земельний аукціон.
— В одному з інтерв’ю депутат міської ради Володимир Стасюк, коментуючи взаємовідносини міського голови і промерівської більшості в міській раді (куди входять фракції УНП та БЮТ), зауважив, що ця більшість є „дуже крихкою”. Мовляв, ви, як міський голова, зараз здебільшого виконуєте свою програму, і питання в тому, чи захочете виконувати спільну програму, а „також задовільняти прагматичні інтереси насамперед депутатів-бютівців”. Якщо захочете, то більшість, мовляв, буде стабільна. Якщо ні, то багато депутатів можуть гримнути дверима...
— Знаєте, влучним коментарем цієї цитати можуть бути ті рішення і якою кількістю голосів вони приймаються на сесії міської ради. Зокрема, що стосується того ж рішення по ставках єдиного податку. Це рішення було прийняте більшістю голосів, більше того, жодного голосу не було „проти” або „утримався”. Тому, попри певні дискусії (і це нормально, що є дискусії), з приємністю спостерігаю системну підтримку депутатів міської ради тих рішень, які ми пропонуємо. А пропонуючи ті чи інші рішення, ми виходимо виключно з інтересів громади, а не окремо взятого депутата. Хоча, безумовно, в сесійній залі є депутати-бізнесмени, які інколи вбачають депутатський мандат як можливість успішніше розвивати свій бізнес. Однак я всім кажу: є закон, є інтереси громади, а потім вже ваші інтереси.
— З нового року передбачається зміна структури міськвиконкому. Якою є потреба такої зміни, адже, як відомо, від зміни доданків сума не змінюється?
— Структура потребує змін. Час не стоїть на місці. Отож, виходячи з тих реалій, які сьогодні є, структура потребує свого вдосконалення. Є питання щодо роботи відділу звернень громадян. Ми хочемо вдосконалити цю роботу, тому що потік звернень громадян не зменшується. Є потреба в посиленні юридичного відділу. Є питання, що стосуються інвестицій, розвитку туризму. Виходячи зі стратегічного плану розвитку міста, потрібно відповідно під це підлаштовувати структуру.
— В час виборчої кампанії багато мовилося про потребу в розширенні меж міста. Чи ведеться робота в цьому напрямку?
— На жаль, Івано-Франківськ має проблему відсутності земельного запасу. Місто затиснуте між двома річками, а також оточене п’ятьма селами, які мають свої сільські ради і, відповідно, управляють землями. Більше того, коли ми почали працювати в цьому напрямку, побачили, що в останні дні попередня влада роздала дуже велику кількість землі, в деяких випадках — в одні руки. Деякі рішення ми скасували, по деяких зараз відбуваються судові процеси. Так, ми будемо закладати в бюджеті кошти для проведення земельного кадастру. Що стосується розширення меж Івано-Франківська і в перспективі побудови міста-супутника, то зараз робота ведеться в цьому напрямку.
— 23 грудня відбудеться звітно-виборна конференція обласної федерації футболу. В разі вашого обрання на голову федерації, що плануєте реалізовувати?
— Пропозиція очолити обласну федерацію футболу надійшла несподівано. Напевне, тут є декілька мотивів. З одного боку, в попередні роки цю посаду займав голова обласного центру, з іншого боку, я люблю футбол. Вже багато років підтримую команду села Побережжя Тисменицького району, яка виступає в чемпіонаті області.
Маю своє бачення розвитку прикарпатського футболу. Вважаю, що цей розвиток має бути більш системним, а не хаотичним. Якщо говорити про футбольну команду „Спартак”, то все це робилося в якомусь режимі авралу, в пожежному режимі. Так далі продовжуватися не може. Футбольний клуб має функціонувати як велике багатопрофільне підприємство, яке має отримувати прибутки, і за рахунок цих прибутків, а також за сприяння спонсорів утримувати футбольну команду на пристойному рівні.
Розмовляв Руслан Угринчук