Івано-Франківський міськвиконком затвердив нову редакцію Порядку подання документів на виконання заходів Програми розвитку сільського господарства на 2023-2025 роки.
Згідно рішення, бюджетні кошти спрямовуються на безповоротній основі суб’єктам господарювання та особистим селянським господарствам на часткове відшкодування: вартості придбаної в племгосподарствах великої рогатої худоби – нетель (далі – тварин); вартості придбаних овець та кіз (далі – тварин); вартості придбаного сертифікованого садивного матеріалу плодово – ягідних культур (далі – рослин); вартості проведення досліджень при випадках підтвердження фактів отруєння бджіл (далі – послуг); вартості встановлення краплинного зрошення для плодово - ягідних культур (далі – матеріалів); вартості спорудження модульних теплиць (далі – матеріалів), фінансова підтримка фізичним особам - підприємцям і особистим селянським господарствам за утримання свиноматок і свиней на відгодівлі та фінансова підтримка фізичним особам за утримання бджолосімей, корів, овець і кіз та коней (далі – тварин).
Одержувач може скористатися одноразово в поточному році одним із визначених у цьому пункті напрямів.
Часткове відшкодування вартості тварин, здійснюється одержувачам за закуплені ними в племгосподарствах великої рогатої худоби - нетелів у розмірі до 50 відсотків вартості (без податку на додану вартість), але не більше 100,0 тис. грн.
Для отримання часткового відшкодування вартості придбаних тварин суб’єкти господарювання та особисті селянські господарства подають комісії:
заяву за встановленою формою (додаток1);
Часткове відшкодування вартості рослин, здійснюється одержувачам за закуплений ними сертифікований садивний матеріал плодово – ягідних культур у розмірі до 50 відсотків вартості (без податку на додану вартість), але не більше 200,0 тис. грн після здійснення їх посадки.
Для отримання часткового відшкодування вартості придбаних рослин суб’єкти господарювання та особисті селянські господарства подають комісії:
заяву за встановленою формою;
Часткове відшкодування за послуги у розмірі до 50 відсотків власникам бджолосімей, вартості понесених витрат на проведення досліджень при випадках підтвердження фактів отруєння бджіл.
Для отримання часткового відшкодування вартості понесених витрат на проведення досліджень при випадках підтвердження фактів отруєння бджіл власники бджолосімей подають комісії:
Часткове відшкодування вартості матеріалів для встановлення системи краплинного зрошення для плодово – ягідних культур здійснюється одержувачам у розмірі до 50 відсотків (без податку на додану вартість) понесених витрат після завершення монтажних робіт, але не більше 300,0 тис. грн.
Для отримання часткового відшкодування вартості придбаних матеріалів для встановлення системи краплинного зрошення для плодово – ягідних культур суб’єкти господарювання та особисті селянські господарства подають комісії:
Часткове відшкодування вартості матеріалів для спорудження модульних теплиць до 30 відсотків здійснених витрат, але не більше 500,0 тис. грн (без податку на додану вартість).
Для отримання часткового відшкодування вартості придбаних матеріалів для спорудження модульних теплиць суб’єкти господарювання та особисті селянські господарства подають комісії:
Часткове відшкодування вартості тварин, здійснюється одержувачам за закуплені ними від 10 голів овець та кіз у розмірі до 50 відсотків вартості (без податку на додану вартість), але не більше 100,0 тис. грн.
Для отримання часткового відшкодування вартості придбаних тварин суб’єкти господарювання та особисті селянські господарства подають комісії:
заяву за встановленою формою (додаток1);
Надання фінансової підтримки фізичним особам - підприємцям та особистим селянським господарствам за утримання від 3 голів свиноматок по 3,0 тис. грн на 1 голову, але не більше 50,0 тис. грн.
Надання фінансової підтримки здійснюється фізичним особам - підприємцям та особистим селянським господарствам за утримання від 5 голів свиней на відгодівлі по 2,0 тис. грн на 1 голову, але не більше 100,0 тис. грн.
Для отримання фінансової підтримки зазначеної в п. 19, 20 фізичні особи - підприємці та особисті селянські господарства подають до адміністраторів ЦНАПу за місцем провадження господарської діяльності:
Надання фінансової підтримки фізичним особам, які є власниками бджолосімей наявних у поточному році (від 5 бджолосімей по 200 грн за бджолосім’ю, але не більше 50, 0 тис. грн).
Для отримання фінансової підтримки фізичні особи власники бджолосімей подають до адміністраторів ЦНАПу за місцем провадження господарської діяльності:
Надання фінансової підтримки фізичним особам за утримання корів усіх напрямів продуктивності (від 1 до 2 голів по 3,0 тис. грн на 1 голову).
Надання фінансової підтримки фізичним особам за утримання овець та кіз старше 12 місячного віку (від 5 голів по 2,0 тис. грн на 1 голову, але не більше 50,0 тис. грн).
Надання фінансової підтримки фізичним особам, які є власниками ідентифікованих коней старше 12 місячного віку (по 5,0 тис. грн на 1 голову, але не більше 20,0 тис. грн).
Для отримання фінансової підтримки зазначеної вище фізичні особи подають до адміністраторів ЦНАПу за місцем провадження господарської діяльності:
Частковому відшкодуванню підлягають придбані тварини, рослини, матеріали в період з 01 січня до 01 жовтня поточного року та з 01 жовтня до 31 грудня попереднього року та послуги з оплати за проведені дослідження здійснені в поточному році.
Фінансова підтримка здійснюється за утримання наявних тварин в поточному році.