25 листопада міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків вчергове здійснив гуманітарну місію. На цей раз на Донецький напрямок. Там зустрівся з братом, що боронить Україну з перших днів війни та іншими земляками.
"Мав приємність відвідати наших захисників на Донеччині. Радий був побачити брата Романа Марцінківа, Назарія Кішака, Олега Бевського та інших земляків, які зараз в найгарячіших точках захищають Україну", - написав на своїй ФБ-сторінці очільник міста.
Розповідає, що відвезли багато корисного та два авто: одне брали, щоб відремонтувати, а інше - пригнали. Також відвезли цілий бус продуктів, засобів гігієни та необхідних речей.
Також військові отримали від міського голови нагороди за мужність, звитягу та героїзм, які вони проявили, захищаючи Україну.