КП "Управляюча компанія "Комфортний дім" Івано-Франківської міської ради повідомляє мешканців, що телефони контакт-центру 750-600 та 095 0750-600 працюють з перебоями через відсутність електропостачання.
"Шановні абоненти КП "Управляюча компанія "Комфортний дім" Івано-Франківської міської ради! Телефони контакт-центру 750-600 та 095 0750-600 підприємства працюють з перебоями через відсутність електропостачання. Приносимо вибачення за тимчасові незручності.
Також, повідомляємо, що під час оголошення повітряної тривоги у нашій громаді, усі працівники комунального підприємства перебувають в укритті. Сподіваємось, що усі технічні проблеми швидко будуть усунені відповідними службами міста", - йдеться в повідомленні.