1 листопада, у краєзнавчому музеї (вул. Галицька, 4А) відкриється виставка живопису українських митців "Херсонщина - це Україна". Виставка мандрує українськими містами і вже завтра відкриється в Івано-Франківську.
Це мистецький благодійний проект на підтримку ЗСУ, промоції та відбудови культурних пам'яток. Він покликаний підтримати жителів окупованої Херсонщини та ВПО з Херсонської, Миколаївської, Запорізької, Дніпровської та інших областей. Адже ми нерозривні, ніякими кордонами нас не можна розділяти.
Після відкриття буде проходити благодійний аукціон картин для підтримки ЗСУ. Тож долучитись до підтримки зможе кожен.
Відкриття: 1 листопада о 17:00.