Паркомат не працює? Якийсь дядько вимагає кошти за парковку на руки? Так бути не повинно, переконані в Івано-Франківській міській раді. Тому міський голова Руслан Марцінків ініціював створення комунального підприємства, що опікуватиметься парковками. А заодно – направляти кошти за паркування у міський бюджет.
Про те, чому це на часі та як зробити краще, ніж є – розповідає заступник міського голови, директор департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Івано-Франківської міської ради Михайло Смушак.
За словами Михайла Смушака, детально проаналізувавши ситуацію з паркуванням у Франківську, визначили низку проблем:
«З приватними операторами уже рік ведемо діалог, що потрібно щось змінювати. Відповідно, є радикальне рішення – створити комунальне підприємство. Будемо вибудовувати роботу за європейськими стандартами: з сучасними паркоматами, мобільним додатком, абонементами, буде порядок на самих парковках (в частині дорожніх знаків, облаштування паркувальних місць та їх утримання)», – розповідає Михайло Смушак.
Зі створення технологічного підприємства почнеться упорядкування процесу паркування в Івано-Франківську. Наступний етап – передбачення нових паркувальних місць всюди, де змінюються схеми руху. Всі ці місця будуть в підпорядкуванні підприємства. А потім розширювати цю позитивну динаміку будуть на всі міські парковки.
Будемо дивитися як оператори, які мають чинні угоди, виконують свої зобов’язання зі сплати паркувального збору до місцевого бюджету, сплати відсотку за договорами, облаштування майданчики та всього, що прописано у договорах, розповідає Михайло Смушак.
«Якщо вони цього не роблять – дивимося і даємо претензії, розриваємо угоди і забираємо парковки у КП. Процес буде подібним до того, що відбувається із міським транспортом. Приватних перевізників з кожним роком все менше, натомість все більше стає комунального транспорту», – підкреслює він.
Департамент інфраструктури, житлової та комунальної політики перепроектовує дуже багато вулиць в Івано-Франківську, працює з поліцією над змінами схем руху на таких вулицях як: Південний бульвар, Гурика, Північний бульвар, Чорновола, Бандери, Довженка, Юності, Незалежності тощо. Саме на них і планують облаштувати перші комунальні місця для паркування.
Потім будуть розширювати практику, забравши в обслуговування підприємства автостоянки біля багатоквартирних будинків.
А в майбутньому КП буде замовником облаштування багаторівневих паркінгів, зв’язаних у єдину систему.
За словами Михайла Смушака, вже почали роботу над вдосконаленням роботи інспекції з паркування. КП з паркування та інспекція з паркування будуть працювати дуже тісно.
«Плануємо, що в інспекторів буде те саме програмне забезпечення, що і в паркоматів, тож навівши гаджет на номерний знак, інспектор буде знати чи оплачено паркування чи ні. Якщо ні – він зможе одразу виписати штраф (сьогодні він цього зробити не може). Крім цього інспектори будуть стежити й за тим, щоб водії не ставали в недозволених місцях», – розповідає він.
«Створенням КП ми реагуємо на скарги людей, що паркомати не працюють; що немає обліку такого, як має бути. Тому комунальне підприємство має забезпечити коректну роботу системи і щоб кошти йшли в міський бюджет. На найближчій сесії міської ради ми створимо КП і вже до кінця року буде видно «вихлоп» з цієї діяльності», – зазначив міський голова Руслан Марцінків.