3 грудня 2006 року під патронатом міського голови В.Анушкевичуса в облмуздрамтеатрі ім. І.Франка відбувся перший відкритий міський фестиваль танцю «Карпатські візерунки 2006».
Організаторами фестивалю виступили: подружжя Микицеїв, які є керівниками ансамблю бального танцю «Ритм», клубу спортивного танцю «Престиж» і міський Центр дитячої творчості, управління освіти і науки міськвиконкому.
В фестивалі взяли участь діти танцювальних колективів міста: ансамбль бального танцю «Ритм», клуб спортивного танцю «Престиж», колективи міського центру дитячої та юнацької творчості « Медитація» і зразковий ансамбль «Радість», учні школи №1- танцювальні колективи «Зірка мрії» та «Ельф». Також були учасниками представники Івано-Франківської студії Арт-клас» і хореографічної школи.
На фестиваль прибули гості з танцювальними колективами Богородчанського, Галицького, Городенківського, Долинського, Снятинського та Тисменицького районів області.
Діти показали високу професійну майстерність виконання танців, подарували глядачам багато радості і приємних вражень
На завершення фестивалю всіх конкурсантів було нагороджено дипломами та пам’ятними подарунками.
Міська влада і надалі підтримуватиме такі проекти для подальшого розвитку культурних та духовних цінностей дітей, щоб презентувати наше місто на всеукраїнському рівні.