З метою попередження в місті нещасних випадків, заподіяння громадянам фізичної, психологічної та моральної шкоди, міський голова Івано-Франківська Віктор АНУШКЕВИЧУС підписав розпорядження «Про заборону в місті продажу та використання петард».
Відповідно до розпорядження, в місті заборонено продавати у закладах торгівлі всіх форм власності та використовувати у громадських місцях масового відпочинку петарди та інших вибухонебезпечні пристрої.
На начальника міського відділу УМВС України в Івано-Франківській області В. Лемчака покладено обов’язок вжити заходів щодо недопущення реалізації і використання петард та інших вибухонебезпечних пристроїв на вилицях /площах/ міста.