Постановою виконавчого комітету Станіславської міської ради у 1946 році був відкритий дитячий садок №5 «Теремок» для дітей із ранніми проявами туберкульозної інфекції, який до сьогоднішнього дня зберіг свій санаторний профіль і функціонує в одній із трьох історичних будівель. іменованих того часу як «вілли в липах» (вул.Шевченка,102). Будівля зведена у 1896-97 роках і передана дитячому садку з дня його відкриття.
З ювілеєм колектив дитячого садка прийшли привітати заступник міського голови В.Кімакович, ректор Теологічної академії Софрон Мудрий та служителі церкви, працівники управління освіти і науки, міської організації профспілки працівників освіти і науки, представники громадськості.
Працівникам дошкільного закладу та його керівнику Катерині Петрик були вручені грамоти виконавчого комітету міської ради, управління освіти і науки ОДА, управління освіти і науки МВК, міського комітету профспілки.
Владика Софрон Мудрий подарував дошкільному навчальному закладу ікону Божої Матері і сказав, що кожного дня з вікна єпархії благословляє дошкільний заклад та його діток і молиться за їхнє здоров’я.