На зборах «Студентської ради» обрано голову, заступника та секретаря.
Головою студентської ради обрано студента 4 курсу юридичного факультету Української Академії Наук Івано-Франківського інститут права, економіки та будівництва – Боднарчука Михайла Михайловича.
Заступником голови студента 3 курсу газопромислового факультету Національно-технічного університету нафти і газу – Кадола Василя Вітайовича.
Секретарем – студентку 2 курсу Відкритогой міжнародного університету розвитку людини «Україна» Івано-Франківська філія – Присяжнюк Юлію Ігорівну. Також, сформовані комітети, і обран їх голови. Виховний комітет студента 2 курсу Відкритогой міжнародного університету розвитку людини «Україна» Івано-Франківська філія – Гончарова Артура Вільгеймовича. Туристично-спортивний комітет, студентку 4 курсу інституту туризму Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника – Мельник Юлію Володимирівну. Наукового комітету студента 2 курсу, інформаційно-природничого факультету, Інституту менеджменту та економки «Галицька академія» - Василишина Костянтина Андрійовича.
Куратори студентської ради : Лис Андрій Богданович – керуючий справами міськвиконкому, Крисюк Ганна Ярославівна - начальник відділу організаційно-масової роботи молодіжної адміністрації.
Студентською радою при міському голові заплановано ряд заходів на грудень місяць поточного року: поздоровлення всіх мужчин вищих навчальних закладів з Днем Збройних Сил України, «Зроби добру справу», Новорічний маскарад, фото вернісаж «Зимові канікули».