Сьогодні проведено зустріч з представниками товариства інвалідів.
За круглим столом міський голова разом з інвалідами обговорив перші кроки щодо комфортного життя інвалідів в місті Івано-Франківську: створення спеціалізованого центру для інвалідів, спеціальних туалетів, подолання комплексного психологічного бар’єру та врахування потреб інвалідів при будівництві різних споруд.
«Обов’язково в Державну комісію з передачі будинків у експлуатацію буде включено компетентного представника від спілки інвалідів», - заявив Віктор АНУШКЕВИЧУС.
Міський голова також зазначив, що компетентну особу, яка представлятиме інтереси інваліді в склад комісії, обов’язково повинні обрати самі ж інваліди.
«Це дасть всім нам змогу уникнути тих незручностей, з якими Ви зараз зіштовхуєтеся: необлаштовані під’їзди, входи у будинки, вузькі ліфти. Ми не зможемо без Вашої участі вирішити всі ці питання», - додав мер.