Метою зустрічі було : з ібрати активних людей, яким може бути цікава ідея партнерства, поділитися інформацією про успішні та ефективні моделі пожвавлення економіки міста, закласти підґрунтя для дієвої співпраці.
На семінарі було висвітлено ідею місцевого (локального) партнерства, методику активізації місцевої громади та економічних механізмів, які дозволяють прискорити розвиток місцевих організацій і регіону, створюють клімат співпраці і порозуміння між головними партнерами.
До участі в семінарі було запрошено представників органів місцевого самоврядування, бізнесових структур, неурядових організацій.
Учасники семінару отримали інформацію про зарубіжний досвід локального партнерства, мали змогу поділитися своїм баченням розвитку локального партнерства в області.
Перед учасниками семінару виступили викладачі Інституту Німеччини й Східної Європи (Польща) Антоні Соболевські та Романа Кжевіцка, які мають практичний досвід впровадження вищезгаданої моделі в їхніх країнах.
Слід зауважити, що локальне партнерство впроваджується в Польщі вже понад п’ять років, використовуючи американський досвід у цій сфері.