Відбувся обласний виїзний семінар-навчання секретарів місцевих рад області, які проходять курси підвищення кваліфікації в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій на базі Микитинецької сільської ради. Учасники семінару відвідали Микитинецьку школу, яка працює в найбільш сучасному приміщенні з-поміж усіх шкіл сіл міської ради. Сільський голова Михайло Сіщук, секретар сільської ради Галина Марків ознайомили з роботою виконавчого комітету сільської ради, інфраструктурою села. В першу чергу новообрана сільська влада здійснила заходи для забезпечення належними приміщеннями таких установ села, як сільська рада, фельдшерсько-акушерський пункт. Вони знаходились у приміщенні Народного дому, де не було належних умов для діяльності виконавчого комітету, прийому громадян. Для вирішення цього питання було впорядковано занедбану колишню будівлю початкової школи. Зараз в реконструйованій будівлі розміщені всі адміністративні приміщення, завершується впорядкування приміщення для ФАПу.
Нове приміщення сільської ради
Багато уваги приділяється впорядкуванню території села, його вулиць, скверів. Частково проведено ремонт доріг, велика увага приділяється відкриттю нових торгових закладів, транспортному сполученню села з м. Івано-Франківськом.
Вирішення всіх завдань в селі йде в тісній співпраці з місцевими підприємствами і організаціями, приватними підприємцями.
Робота сільської ради представлена на високому рівні: тут напрацьований регламент та детальний і змістовний план роботи виконавчого комітету, статут територіальної громади села, перспективний план розвитку на 2006-2011рр.та ін. Запроваджуються нові форми співпраці з громадою, зокрема, практикується проведення сходів громадян на кожній вулиці перед тим, як збирається загальносільський схід. Також учасники семінару відвідали Народний дім, де директор Г.Кузнєцова поінформувала про організацію культурно-масової роботи в селі. Завершився семінар екскурсією Івано-Франківськом.