На зустрічі з делегацією з польського міста Ополє мер Івано-Франківська Віктор Анушкевичус майже переконав поляків, що на території Івано-Франківська просто повинен стояти завод, котрому у Польщі вже стає затісно.
«Наша науково-технічна база, наші кваліфіковані кадри, котрі працюють на керівних посадах не тільки в Україні, а й за кордоном зможуть забезпечити повне функціонування вашого заводу в Івано-Франківську» – запевнив Віктор Андрюсович голову фірми АРС Presmet п. Януша Заячковські.
«Багато мешканців Івано-Франківська уже працюють у Польщі на нашому заводі. Ми хочемо дати їм роботу тут, на їхній батьківщині. Також за допомогою заводу в Івано-Франківську наша фірма планує вирішити той брак виробничих потужностей, що виник у нас в Польщі. Тому, я сподіваюся на швидке вирішення цього питання» – підсумував у свою чергу п. Заячковські.
АРС Presmet працює в галузі важкої металургії, електронних технологій та озброєння.