28 листопада 2006 року пройшла спільна акція «Партії зелений» та
Івано-Франківського міськвиконкому.
Мета акції полягала у висадці на території Меморіального скверу 16 каштанів та 4 ялинок.
Посадити дерево на Меморіальному сквері прийшов і міський голова Івано-Франківська Віктор АНУШКЕВИЧУС.
Віктор АНУШКЕВИЧУС зазначив, що намагання його попередників озеленити обласний центр Прикарпаття були зроблені невдало. Насамперед, через те, що було насаджено багато тополь, які не є «добрим деревом» для міста.
«Тополя – це дерева, які дуже швидко ростуть і мають м’яку деревину. «Аварійні» тополі швидко ламаються і під час сильного вітру просто падають. А ще не будемо забувати про тополиний пух… Івано-Франківськ потребує більш довгострокових дерев ніж тополі, наприклад, каштани», - зазначив міський голова.