Фахівці туристичної галузі та з питань транскордонної співпраці з Польщі, України, Білорусі продемонстрували свої напрацювання в проекті. Віднині гостям і туристам у Любліні орієнтуватись стало набагато простіше, адже увесь історичний центр міста маркованих відповідними знаками. Всього в місті встановлено понад двісті дороговказів, карт міста та інших знаків туристичного маркування.
Представники муніципалітетів Любліна та Івано-Франківська провели попередні переговори щодо можливості спільної підготовки і реалізації подібного проекту туристичного маркування в місті Івано-Франківську із залученням коштів нового Європейського Інструменту Програми Сусідства і Партнерства на 2007-2013 роки.