Міська влада Івано-Франківська збільшить кількість смітників. Як повідомив 29 серпня під час оперативної наради в.о. начальника управління ЖКГ Петро КОСЮК, відповідно до «Правил щодо покращення благоустрою міста Івано-Франківська», яке було прийнято на одній із сесій міської ради попереднього скликання передбачено, що кожне підприємство, яке знаходиться на території міста Івано-Франківська зобов’язане обладнати біля входів/виходів смітники та проводити його очистку.
Зараз вживаються заходи щодо підготовки та масового обладнання приміщень смітниками юридичними та фізичними особами.