21 листопада 2006 року урочисто відкрито пам’ятну дошку, присвячену І. Франкові та С.Вінцензу. У церемонії відкриття меморіальної дошки взяли участь голова ІФ ОДА Роман ТКАЧ, міський голова Івано-Франківська Віктор АНУШКЕВИЧУС та заступник голови обласної ради Зіновій БЕРЕГОВСЬКИЙ.
Виступаючи перед присутніми, міський голова сказав наступне: «Я вітаю громаду Івано-Франківська з сьогоднішнім днем. Я вже неодноразово заявляв, що наше місто – це міжконфесійна та міжнаціональна туристична перлина. Підтвердженням моїх слів є три барельєфи на стінах універсальної наукової бібліотеки. Перший, барельєф Чорновола – символ української волі, демократії та націоналізму. Барельєф Івану Яковичу – шана нашому «Каменяреві», світилу української культури. А третій, барельєф Вінцензу – це подяка польському письменнику, який оспівував Гуцульщину».