6 березня 2009 року у м. Києві відбулося засідання круглого столу, присвяченого презентації та обговоренню підсумкового звіту за результатами діяльності коаліції громадських організацій з моніторингу роботи єдиних дозвільних центрів. Круглий стіл організовано Проектом «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції «Гідна Україна» та Коаліцією громадських організацій з моніторингу роботи єдиних дозвільних центрів.
Учасниками круглого столу були представники центрального офісу проекту «Гідна Україна»; представники єдиних дозвільних центрів, в яких здійснювався моніторинг; представники органів місцевого самоврядування, в тому числі виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради; представники Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва; народні депутати; представники бізнес-асоціацій, проектів міжнародної технічної допомоги в Україні тощо.
Під час засідання круглого столу презентовано звіт, розроблений за результатами моніторингу діяльності єдиних дозвільних центрів.
Громадський моніторинг та кампанії громадського представництва проводились коаліцією, що об’єднала шість організацій громадянського суспільства в семи регіонах України в період з вересня 2008року до лютого 2009 року. Координатором коаліції громадських організацій з громадського моніторингу єдиних дозвільних центрів в рамках проекту «Гідна Україна» виступала Івано-Франківська громадська організація «Агентство з розвитку приватної ініціативи». В рамках реалізації даного проекту проводився моніторинг діяльності єдиних дозвільних центрів у шести регіонах України (предметом моніторингу стали єдині дозвільні центри у 17 містах та районах Івано-Франківської, Київської, Луганської, Миколаївської, Хмельницької, Чернігівської областей та Автономної Республіки Крим). В тому числі проводився незалежний моніторинг роботи Дозвільного центру м.Івано-Франківська.
Першочерговим завданням коаліції було визначення перепон (недоліків) у діяльності єдиних дозвільних центрів, що створюють можливості для розвитку корупційних проявів; виявлення напрямків вдосконалення роботи єдиних дозвільних центрів, а також сприяння поширенню і впровадженню кращих практик в дозвільній сфері. Громадський моніторинг стосувався таких сфер, як нормативно-правове забезпечення діяльності єдиних дозвільних центрів, обсягу послуг, які надаються ними, взаємодії адміністраторів та місцевих дозвільних органів, кадрове забезпечення єдиних дозвільних центрів, якість послуг, політика місцевої влади щодо єдиних дозвільних центрів.
За результатами моніторингу напрацьовані рекомендації для центральних та місцевих органів влади, які були представлені на засіданні круглого столу. Обговорено питання подальшого вдосконалення дозвільної системи у сфері господарської діяльності на державному рівні шляхом внесення змін до відповідних законодавчих та підзаконних актів.