13–16 листопада 2006 року делегація Муніципального відділу підтримки Програми Розвитку ООН м. Івано-Франківська, в складі працівників відділу, п’яти голів будинкових комітетів та голови громадської організації «Піклувальна рада загальноосвітньої школи I - III ст. № 7» відвідала м. Миколаїв.
Метою візиту став обмін досвідом між представниками органів самоорганізації населення м. Івано-Франківська та м. Миколаєва щодо впровадження проектів Програми розвитку ООН/Муніципальної програми врядування та сталого розвитку (ПРООН/МПВСР), яка була організатором даного заходу. Під час візиту відбулась зустріч з директором департаменту ЖКГ м. Миколаєва п. Яворським В.Л., начальником управління з експлуатації та реформування житлового господарства департаменту ЖКГ п. Титаренко В.В., які розповіли про шляхи вирішення проблем житлового господарства в місті. Про перспективи роботи асоціації органів самоорганізації населення (ОСББ та БК) розповів її голова п. Рєпін О.В.
Крім того делегація ознайомилась з роботою ОСББ по вул. Китобоїв, 12 та вул. 11 Лінія, 115, зустрілась з головами та членами правління цих ОСББ, а також відвідала загальноосвітню школу мистецтва м. Миколаєва.