З 4 по 15 листопада 2006 року представники міста і, зокрема, виконавчого комітету міської ради відвідали польське місто Щецін.
Крім івано-франківців у візиті взяли участь представники державних, навчальних та громадських інституцій зі Львова, Луцька і Хмельницького.
Навчально-ознайомлювальний візит відбувся в рамках спільного українсько-польського проекту «Місцеве партнерство для розвитку місцевого ринку праці», що фінансується урядами Польщі та Канади через програму польсько-канадської співпраці з розвитку, адмініструється Фундацією «Освіта для демократії» та реалізовується в Україні на базі Львівського регіонального інституту державного управління при Президентові України. Метою проекту є розвиток місцевого ринку праці через розвиток партнерських ініціатив.
Метою візиту було надання представникам місцевих інституцій необхідних знань та умінь, а також інструментів для створення моделі локального партнерства – місцевого економічного пожвавлення, яке б вплинуло на місцевий ринок праці.
Така модель була напрацьована у Польщі і спиралась на активізацію місцевої громади в справі економічного розвитку. Учасники проекту навчалися як пожвавлювати місцеву громаду, як створювати партнерські проекти та ознайомилися із прикладами впровадження локального партнерства і подібними інституціями у Польщі.
Логічним продовженням повинні стати мультиплікаційні семінари, що проводитимуться учасниками проекту на місцях 27-28 листопада 2006 року з метою пошуку партнерів для створення партнерства в Україні.