16 листопада відбулась зустріч заступника міського голови Зінаїди Федорук та начальника управління зовнішніх зв’язків і туризму Богдана Білика з першим заступником представника ПРООН в Україні п. Іоанною Казаною-Вішньовецькою.
Зустріч відбулася у м. Києві в приміщенні Представництва Програми Розвитку ООН в Україні.
В ході зустрічі обговорювався хід реалізації «Муніципальної програми врядування та сталого розвитку» в м. Івано-Франківськ, а також плани та перспективи розвитку на 2007 рік.