14 листопада заступником міського голови Федорук З.І. проведено нараду з головними розпорядниками коштів щодо формування бюджету міста як за традиційним методом на 2007 рік, так і за програмно-цільовим методом на 2007-2009 роки, з подальшим обговоренням на громадських слуханнях та внесеням на розгляд сесії міської ради.
Головна відмінність методології програмно-цільового та постатейного (традиційного) методу формування бюджетів полягає у різниці підходів до визначення проблем, а також, у різному наборі інструментів, що використовуються для вирішення цих проблем. На нараді зазначалося, що бюджетний процес із застосуванням програмно-цільового методу починається з окреслення проблем, які необхідно вирішити. Для цього потрібно розробити орієнтовані на результат бюджетні програми, на основі яких і формується бюджет. Структура розроблених програм узгоджується з визначеними пріоритетами, планами соціально-економічного та стратегічного розвитку міста. Тому бюджет, складений у форматі програмно-цільового методу, є досить простим для сприйняття громадськістю. Для кожної програми визначають цілі та формуються завдання, виконання яких забезпечить досягнення поставлених цілей. Важливим обов'язковим елементом програми є встановлення показників виконання програм - кількісних і якісних параметрів, які використовуватимуться для оцінки виконання програми і за якими визначатимуть, чи були досягнуті визначені цілі.