12 лютого 2008 року на базі ДНЗ № 23 «Дударик» відбулися музичні розваги на тему «Свято Стрітення». Запрошеними гостями були методист з питань логопедичної роботи при ОІППО Шеремета Наталія Миколаївна та завідувач логопедичного пункту вчителів-логопедів управління освіти і науки Кудярська Тетяна Романівна. Участь у цьому святі взяли діти та вихователі II-ї молодшої, середньої та старшої груп. А особливістю події був той факт, що захід підготували вчитель-логопед та музичний керівник закладу. Це дійство є другим засіданням
логостудії, яка розпочала свою роботу в 2008-2009 н.р. на базі даного закладу.
Вчитель-логопед Омельченко Наталія Іванівна, яка обслуговує ДНЗ № 23, запропонувала вихователям проводити заняття з розвитку мовлення з використанням засобів логопедичної ритміки (логоритміки). Саме завдяки поєднанню слова, ритму та руху інформація набагато легше та швидше засвоюється дітьми, адже задіяними є більшість аналізаторів.
Співпраця між логопедом та педагогічним колективом триває вже давно, адже мета єдина: підготувати дитячу особистість до життя. Спочатку проводились бесіди з роз’ясненням, згодом – показ фрагментів занять вчителем-логопедом, а на завершальному етапі – проведення занять вже самими вихователями, але з використанням логопедичних прийомів.
Наталія Іванівна виступила автором сценарію проведення цих розваг, взявши за основу вже вивчений дітьми з вихователем та музичним керівником матеріал, «наповнивши» його засобами логоритміки. Показавши розваги в трьох групах спеціаліст висвітлила наступність у роботі вихователя, опираючись на програмовий зміст розділів з мовленнєвого спілкування. Кожна частина заняття-розваги була пронизана корекційною метою. Але сама корекція здійснювалася ненавязливо, в іграх. Діти долали труднощі, зустрічали героїв, виконували їх завдання, шукали та закликали Весну, вправляючись при цьому у звуконаслідуванні, розвиваючи моторику, фонематичні процеси, лексико-граматичну сторону мовлення тощо.
Після свята вихователі, музичний керівник, адміністрація закладу та гості висловили своє враження від побаченого, проаналізували елементи заняття-розваги та висловили свої сподівання на подальшу співпрацю.