13 листопада 2006 року міський голова Івано-Франківська Віктор АНУШКЕВИЧУС презентував новий спортивний майданчик для молоді, який створено на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу (ФОК).
В урочистостях також взяли участь заступник міського голови Віктор КІМАКОВИЧ та начальник відділу спорту МВК Віталій МАТЕШКО.
Зауважимо, що нещодавно ФОК поповнився футбольною площадкою із спеціальним штучним покриттям, на якому можна проводити тренування як влітку так і взимку.
«Як я і обіцяв громаді на виборах, в місті буде розвиватися спорт, а не забудовуватимуться спортивні майданчики. Сьогодні, всі мешканці Івано-Франківська можуть радіти – ми вже створили спеціальне поле із штучним покриттям для того, щоб наші діти грали у футбол. Тепер я і моя команда може похвалитися новим спортивним майданчиком. Зазначу, що в планах міської влади створення нового поля для великого тенісу», - заявив Віктор АНУШКЕВИЧУС.