Днями в торгово-промисловій палаті Дарштадта відбулися ділові зустрічі з 60-ма німецькими фірмами. Головною метою зустрічі було обговорення ситуації з інвестиціями в міста України.
Під час обговорення представником виконавчого комітету усім учасникам була представлена інформаційна карта економіки Івано-Франківська.
Окремі представники німецьких фірм заявили, що вже найближчим часом здійснить поїздку до обласного центру Прикарпаття з метою налагодження ділових зв’язків з івано-франківськими підприємствами.