7-8 листопада 2006 року представники центральної міської клінічної лікарні, фінансового управління, управління освіти та науки, управління соціально-економічного розвитку міста, управління житлово-комунального господарства м.Івано-Франківська взяли участь в регіональному засіданні місцевих Дорадчих комітетів з питань бюджетної реформи в м.Львові, що зібрало керівників дев'яти українських міст - партнерів проекту USAID "Реформа місцевих бюджетів в Україні".
У 2005 році 11 міст західного регіону, в тому числі і Івано-Франківськ, серед 30 інших міст стали першими партнерами проекту "Реформа місцевих бюджетів в Україні" і долучилися до процесу впровадження новітньої практики у складані місцевих бюджетів за програмно-цільовим методом (ПМЦ). "В результаті тісної співпраці та напруженої роботи усі міста розробили бюджети за ПМЦ", - зазначила старший консультант Проекту Ярослава Пишник на початку засідання, - "майже всі міста провели бюджетні слухання та прийняли бюджети у новому форматі на сесіях міських рад".
Нині в цих містах вже здійснюється аналіз використання бюджетних коштів за поточний період на основі чітко визначених показників виконання бюджету. І саме результатами аналізу виконання міських бюджетів поділилися учасники засідання. Наприклад, в м.Дубно міський бюджет взагалі не покриває нагальні потреби галузі освіти. В результаті моніторингу було виявлено непропорційність фінансування шкіл з огляду на кількість класів, їх наповнюваність, бюджетні витрати на одну особу тощо. Тобто фінансування класів з різною кількістю дітей здійснювалось в однаковому обсязі. В результаті було прийнято рішення щодо скорочення кількості класів із збереженням права кожного на загальну середню освіту. "Це не просто економія, а раціональне використання бюджетних коштів", - зазначила Валентина Демчик, заступник міського голови м.Дубно.
Під час зустрічі, крім представлення власних результатів щодо впровадження ПЦМ, учасники мали змогу обговорити питання формуванння бюджету за програмно-цільовим методом на 2007-2009 роки, а також залучення громадськості до місцевого бюджетного процесу.
У регіональному засіданні взяли участь міські голови, начальники галузевих управлінь виконавчих комітетів міських рад, бюджетних комісій з Івано-Франківської (м.Івано-Франківськ, м.Коломия), Волинської (м.Ківерці), Закарпатської (м.Ужгород, м.Чоп), Львівської (м.Стрий), Рівненської (м.Дубно), Тернопільської (м.Тернопіль) та Хмельницької (м.Нетішин) областей.