Зі вступним
словом виступив керуючий справами виконавчого комітету міської ради А.Лис, відмітивши
збільшення активності мешканців міста щодо створення
таких органів самоорганізації населення як будинкові комітети. Тільки від початку скликання міської ради зареєстровано та продовжено повноваження 38 будинкових комітетів, завершують процедуру реєстрації --
ще
8, ведеться робота по продовженню повноважень територіальних комітетів мікрорайонів Пасічна, Опришівці. Це дозволяє вирішувати проблемні питання утримання мікрорайонів, будинків, брати участь в реалізації програм. Начальник управління організаційно-інформаційної роботи та контролю Г.Галіпчак
зупинилась на питанні
виконання доручень будинкових комітетів, які збирались та брались до виконання під час проведення зустрічей керівництва міста з мешканцями будинків. Про роботу муніципального відділу підтримки муніципальної програми врядування сталого розвитку / ПРООН поінформував
Б.Білик – начальник управління зовнішніх зв’язків і туризму. Найбільшу активність в залі викликало
обговорення питання про сприяння ЖЕО будинковим комітетам у виконанні робіт з ремонту та утримання житла, з яким виступив П.Косюк –
начальник УЖКГ.
Найбільше нарікань прозвучало на адресу ЖЕО міста, особливо на
необхідність здійснення ремонту водо- та тепломереж, капітального ремонту житла, доріг. Проведення таких нарад спільно з начальниками ЖЕО, начальником УЖКГ дозволяє оперативно вирішити ряд
наболілих питань. Проблеми, які потребують більш детального вирішення чи вкладення значних коштів взяті на контроль керівництвом виконавчого комітету міської ради , окрім того самі мешканці будинків, які створили будинкові комітети, сприятимуть та відслідковуватимуть
вирішення
тих питань, що були підняті на нараді.