29 серпня 2016 року на майданчику біля дитячо-юнацького центру (вул.Сахарова, 27а) було проведено концертно-ігрову програму «Сім чудес України», під час якої діти дізнались про сім історико-культурних пам’яток нашої держави, що заслужили на почесне звання Чудо України.
Педагог-організатор Наталія Тимофєєваорганізувала для дітей у цікаві та веселі ігри: «Віночок», «Передай булаву», «Вершники», «Розмалюй кульку», «Гра із стільчикам», «Гра з цукерками». Неабиякі знання зісторії, географії та про народні звичаї нашої країни учасники свята продемонстрували під час вікторини «Що я знаю про Україну».
Музичні вітання лунали від Вікторії Онофрійчук, Вікторії Лесюк та Яни Шушури – вихованок вокальної школи Ірини Шабан, а танцювальний колектив «Смайл» подарував глядачам свій запальний танець. Маленькі мешканці мікрорайону з великим задоволенням взяли участь у танцювальному флешмобі «Я люблю Україну», який для них провела Марина Стефанів.
Всі учасники конкурсів та естафет отримали солодкі призи, які надав міський Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання.
Ведучими свята були Вероніка Августімова та Марина Берсіна.