8 листопада 2006 року в приміщенні конференц-залу готелю „Надія”, за сприяння відділу промисловості соціально-економічного розвитку міста, відбувся семінар-презентація компанії „ REHAU - BAU ”. Під час заходу було представлено історію компанії, вид діяльності та її продукцію (віконні профілі, алюмінієві фасади, зимові сади, системи електропідігріву підлоги та інше). На презентації були присутні близько 30 керівників підприємств та зацікавлених осіб.