4 листопада відбувся семінар з працівниками виконкому міської ради на тему “Актуальн і проблеми розвитку місцевого самоврядування ” .
Декан Карпатського факультету Академії муніципального управління , кандидат юридичних наук В.Скрипничук цікаво і змістовно окреслив проблеми розвитку місцевого самоврядування з огляду сьогодення, роз’яснив особливості співпраці між органами державної влади та місцевого самоврядування, зупинився на питанні децентралізації державного управління та розвитку місцевого самоврядування в Україні.
З презентацією діяльності обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій виступив керівник центру Б.Волошинський.