На запрошення міського голови Івано-Франківськ відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Альгірдас Кумжа.
Дводенний офіційний візит розпочався із зустрічі у міського голови Віктора Анушкевичуса. Пан Посол підтримав намір керівництва міста організувати навчальну поїздку для працівників апарату міської виконавчої влади та представників депутатського корпусу до мерії столичного міста Вільнюса. Окрім обміну досвідом у сфері діяльності органів місцевого самоврядування переговорні сторони визначили як перспективну співпрацю у галузі туризму і культури. У економічній галузі доцільним буде налагодження ділових зв’язків між підприємцями, зокрема, у секторі енергоощадних технологій.
За словами пана Посла, питання важливості впровадження спільних україно-литовських інвестиційних проектів буде обговорюватись підчас візиту Президента Литовської Республіка до Києва, що заплановано на 14-15 листопада цього року.
Міський голова Івано-Франківська з вдячністю прийняв запрошення пана Посла взяти участь у міждержавних заходах, що будуть проводитись у рамках візиту Президента Литовської Республіки Валдаса Адамкуса до України.