01 листопада 2006 року заступники міського голови Зінаїда Федорук та Олександр Дерев’янко провели нараду по ліквідації виробничо-комерційного підприємства “Комунальник”, яке перебуває в процесі ліквідації з 2004 року і станом на 01.10.2006року має загальний податковий борг 1,396 млн.грн.
В нараді також взяли участь заступник начальника ДПІ м.Івано-Франківська М.Семанів та заступник начальника управління Пенсійного фонду в м.Івано-Франківську О.Пастушенко, які проінформували про стан податкової заборгованості та по платежах в Пенсійний фонд України.
За результатами наради прийнято рішення по погашення заборгованостей та завершення процедури ліквідації виробничо-комерційного підприємства “Комунальник”.